איך להגן על האופניים החשמליים שלך מפני גניבה?

להגן על האופניים החשמליים
תוכן עניינים

גניבת אופניים היא מכה עולמית, ורוכבי אופניים ישראלים אינם יוצאי דופן. לכן כדאי לך להגן על האופניים החשמליים שלך.

אני מקווה שזה מעולם לא קרה לך… אבל אתה חייב לדעת סיפור על אופניים גנובים סביבך. עד סוף מאמר זה, יהיו לך את כל המפתחות כדי להגן על האופניים החשמליים היקרים שלך מפני גניבה.

רשימת הרגלים טובים להגנה על האופניים החשמליים שלך:

  1. השתמשו במנעול האנטי גניבה מוצק נגד גניבות: מצאו את המנעול הבלתי שביר, זה נראה לכם מובן מאליו, ובכל זאת בכל יום מאות מנעולים יפים נשברים או נקרעים מכיוון שהם לא נועדו לעמוד בפני התקפות של גניבה מקצועית.

  2. עכשיו כשיש לך את מנעול האנטי גניבה: איך קושרים את האופניים החשמליים שלך?
  • הקפד לקשור את האופניים שלך ברגע שאתה יורד מהם , אפילו אם זה  ל-2 דקות! אתה אף פעם לא זהיר מדי.
  • המיקום: מצא את האיזון הנכון. מקום מבודד מדי שבו אף אחד לא הולך – מושך גנבים שיספיקו לחתוך את המנעול שלך בלי הפרעות. מצד שני מקום עמוס באופניים שבו אף אחד לא ישים לב לאדם חשוד גם אינו מועדף. הפתרון: מקום בו נראים האופניים, ברחוב סואן.
  • קשרו אותו היטב לנקודה קבועה ככל האפשר. חבר את הגלגל הקדמי באמצעות אותו מנעול לנקודה הקבועה. במקרה שהמנעול שלך בצורת U ואינו ארוך מספיק כדי לבצע את התמרון הזה, אתה יכול להצטייד בשרשרת נוספת לחיבור האופניים שלך. 

  1. אחסן בתוך הבית בכל פעם שזה מתאפשר על מנת להגן על האופניים החשמליים שלך, זה אולי נראה מסורבל במבט ראשון אם אין לך בית או מחסן. השארת אופניים שעלו לכם ביוקר במחסן או בחדר מדרגות משותף, ללא נקודה קבועה, היא יותר ממסוכנת. עם זאת, קיימים פתרונות פשוטים מאוד לאחסון האופניים שלכם בקלות, אפילו בדירה.

השקעה טובה בבטיחות האופניים שלך היא הבטחה להיות שקט בכל עת. עם זה, אנו מאחלים לך נסיעה בטוחה.

רכיבה שלווה!

כדי למצוא חדשות נוספות בנושא זה, מצא אותנו בפייסבוק.

Solutions Battery Energy
S.BE Energy
פתרונות אנרגיה

המרכז הישראלי לייצור ומכירת מוצרי ליתיום יון. ברשותנו מעבדה מתקדמת לייצור סוללות ליתיום יון. לאופניים חשמליות, לקורקינטים, לטרקטורונים וקטנועים ועוד… ובנוסף אנו מוכרים באתר ובחנות את כל חומרי הגלם הנדרשים.

מוצרי ליתיום
סוללות לאופניים
סוללות לקורקינט
סוללות לטרקטורון
קטגוריות מידע נוספות
מידע נוסף בנושא
בקר
בקרים לאופניים חשמליים

מה זה בקר? בקר משמש לחיבור כל הרכיבים החשמליים של אופניים חשמליים יחד. סוללה, מנוע, מצערת, תצוגה, דוושה סיוע וחיישנים שונים. הבקר בעצם משמש כ"לב"

קרא עוד »
לקבלת עזרה ויצירת קשר

נא למלא את הטופס ונציג יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.