בניית סוללות ליתיום בהתאמה אישית

בניית סוללות ליתיום-יון

חברתנו מתמחה בייצור סוללות ליתיום בהתאמה אישית לבחירת הלקוח.

חברת אס בי אנרג'י נחשבת כיום למרכז הישראלי לייצור סוללות ליתיום. וזאת מכיוון שבנוסף לצוות המקצועי שלנו המומחה במיוחד בסוללות ליתיום, אנו מייבאים את המוצרים מחברות בעלות מוניטין רב בעולם. כגון: פנסוניק, סמסונג SDI, LG ועוד… בנוסף לכך אנו עובדים עם חברות יצרני חומרי הגלם ותאי הליתיום.

העבודה עם חברות אלו מאפשרת לנו לבצע בקרת איכות ובטיחות לשביעות רצון לקוחותינו.

אנו עובדים בשקיפות מלאה ובשיתוף הלקוח בכל תהליך בניית הסוללה אם זה לגבי סוג היצרנים אופן ההרכבה בדיקת בקרה ובטיחות ועוד.

אם אתם יודעים כיצד הסוללה שלכם צריכה להיות. אנו ממליצים לכם למלאות את הטופס ליצירת סוללה בהתאמה אישית.
לחצו על הקישור טופס יצירת סוללה בהתאמה אישית.

כדי לקבל שירות צרו קשר כבר עכשיו!
כדי לקבל שירות באפשרותכם למלאות את הפרטים ונציג יחזור אליכם, או לחייג עכשיו לטלפון 058-630-0986.
משלוח מהיר
משלוח מהיר

שליח עד הבית עד 3 ימי עסקים

תו תקן

באישור מכון התקנים

ייצור כחול לבן
תוצרת כחול לבן

ברשותנו מעבדה מתקדמת לייצור סוללות ליתיום יון

רכישה מאובטחת והגנת הצרכן
הגנת הצרכן

קניתם ואתם לא מרוצים מהמוצר ניתן להחזיר בתוך 14 יום בהתאם לחוק הגנת הצרכן

מידע על סוללת ליתיום יון

חשוב לדעת! כאשר אתם מתאימים בניית סוללת ליתיום במכשיר חשמלי. חשוב להתאים אותו לפי הגדול המתח המתאימים ביותר. על מנת שתוכלו ליהנות ממוצר איכותי שמסוגל לעבוד שעות לאחר הטענה קצרה. ולהמשיך להיות בעל עוצמה גם לאחר זמן ממושך. ולהמשיך ולפעול הטענה אחרי הטענה גם למשך שנים.

מקור השם סוללות ליתיום-יון 18650

נפרט על רגל אחת ממה בעצם מורכבת הסוללה – סוללת ליתיום מורכבת ע"י תאים שנקראים 18650. מקור השם משום שהם בקוטר 18 מ”מ ובאורך 65 מ”מ כל תא כזה מכיל בטעינה מלאה 4.2 וולט.

לפי כמות הוולט שהלקוח צריך אנו מתקינים את מספר התאים הדרושים.

יצרני סוללות ליתיום יון

כיום קיים מספר מצומצם מאד של יצרני תאים מכיוון הלוגיסטיקה התפעול ותהליך ייצור התאים מורכב.

יצרני תאי ליתיום הגדולים בתחום הם

 • LG CHEM
 • Panasonic
 • Siemens
 • GP Batteries
 • Molly
 • EVE

כולם מיוצרים ע"פ אותו סטנדרט. ההבדל היחיד בין החברות הוא לפי סוג חומרי הגלם ותהליך הייצור. כל אלה משפיעים על מספר מחזורי הטעינה, מהירות טעינה ופריקה זרם מקסימלי והתנגדות הפנימית של הסוללה.

תהיו בטוחים שאנו עושים הכל כדי להשיג את החלקים הטובים ביותר שישפיעו על אורך חיי הסוללה. ושכל תא מתאים במיוחד לסוג היישום הנדרש.

תהליך בניית סוללות ליתיום 

ריתוך התאים

כדי שנחבר את מספר התאים שבחרנו אנו נחבר בין התאים בפסי ניקל שאותם נרתך אחד לשני עם רתחת נקודה.

לפני התחלת הריתוך נוודא שכל התאים באותו מתח.

אנו מרתכים ב- פסי ניקל איכותיים פסי ניקל אמתיים ואיכותיים מ 100% ניקל יבטיחו מניעת קורוזיה ומוליכות טובה במיוחד.

אנחנו מרתכים ולא מלחימים מהסיבה הפשוטה המלחם פוגע בתאים מכיוון שהוא עובד על חום וחום על תאי סוללה זה מתכון לאסון. נכון שגם ריתוך פועל על חום אך הוא עובד בצורה שהוא מייצר זרם חשמלי גבוה לפרק זמן קצר מאוד. 

מחשב סוללה

לאחר מכן נחבר את הבקר BMS.

תפקידו של הbms הוא רב וחשוב בחיי הסוללה. זהו בעצם התקן אלקטרוני שתפקידו לפקח ולנהל על סוללה חשמלית/ יחידה/ מארז סוללות הוא מפקח על מצב הסוללה מחשב נתונים משניים מדווח ומגן על הנתונים האלה.

הוא שולט על הסביבה ומאזן בין מצב הסוללה והסביבה, בנוסף לפעולות הפריקה והטעינה של הסוללה המערכת יכולה לספק נתונים , היא יכולה לדווח אותם באמצעות כמה דרכים כגון תקשורת נתונים קווית או אלחוטית וגם באמצעות נוריות או מסך תצוגה. 

מארז הסוללה

לאחר התקנת התאים אנו נבחר מארז מתאים לפי גודל הסוללה ולפי סוג המכשיר (אופניים/ קורקינט וכד').

על הסוללה אנו מרכיבים סוויץ מדגם סילוורפיש.

בתוך הסוללה אנו מרכיבים את כל האביזרים הנדרשים ליצירת סוללת ליתיום יון מושלמת ואיכותית.

כל המוצרים באריזה הם בעצם חומרי הגלם לדוג': כבלי חשמל, ניקלים, האריזה, מחשב הסוללה כל אלה ביחד בנוסף לאופן ההרכבה והריתוך. משפיעים על איכות ביצועי הסוללה ועל אופן התנגדות הסוללה.

הקיבולת, הפריקה והטעינה, הבטיחות והעמידות של הסוללה לאורך זמן רב. 

סיום בניית סוללות ליתיום

אנו גאים להיות המפעל היחיד בארץ המשתמש במכונות המתקדמות ביותר למיון התאים וריתוך התאים למגשי הניקל. הצוות המיומן והמקצועי שלנו אחראי לתכנן את הסוללה שתחזיק לאורך זמן ותהיה בטיחותית לשימוש.

כל סוללה אצלנו בסיום הבנייה ולפני שאנו מספקים את התוצר המוגמר ללקוח, עוברת מבחנים ובדיקות של בקרת איכות ובטיחות בלתי מתפשרות, ואנו מוודאים שכל אחד מהחלקים בסוללות עובד תקין, אנחנו מבצעים בדיקות בעומס – בדיקת טעינה בעומס ובדיקת טעינה בפריקה, בנוסף אנחנו בודקים את הבטרייה במקרים של טמפרטורות קיצוניות כדי להבטיח את בטיחות הסוללה בכל מצב.

למה כדאי לכם לייצור סוללת ליתיום בהתאמה אישית דווקא אצלנו?

אנו גאים להוביל את תחום ייצור ובניית סוללות בארץ בהתאמה אישית. לכל מכשיר ולכל צורך חברתנו מסוגלת לייצר סוללות ליתיום בכל גודל והתאמה לכל מטח.

 • חומרי גלם איכותיים – חלק נכבד מאיכות בניית והרכבת הסוללה הוא בזכות חומרי הגלם האיכותיים שלנו. אנו מייבאים מהחברות הגדולות ובעלות מוניטין רב בעולם. כדי ולוודא שהסוללה תקבל אורך חיים ארוך לשביעות רצונכם המלאה.
 • אנשי מקצוע מהשורה הראשונה – אנו מעסיקים אנשי מקצוע מעולים. שיכולים לסייע ולייעץ לכם את הפתרון הטוב ביותר לצרכים שלכם.
 • ניסיון רב שנים – חברתנו הינה חברה יצרנית עם ניסיון של למעלה מעשור.
 • תוצרת כחול לבן – חשוב לנו להדגיש שהיצור שלנו נחשב תוצרת ישראל כחול לבן.
 • באישור מכון התקנים – המוצרים שלנו עומדים בתו תקן בטיחות באישור מכון התקנים. על נושא הבטיחות אנו שמים דגש גדול חשוב לשים עליו דגש רב במיוחד בתחום סוללות הליתיום מפני שלצד יתרונותיו הרבים של הליתיום הליתיום מגיב במגע עם מים או חמצן ועשוי להתלקח. לכן, יש לאחסן אותו בצורה בטיחותית ולטפל בו כראוי.

אס בי אנרג'י מובילה את המהפכה הירוקה, עם בניית סוללות ליתיום המתאימות למגוון רחב של מוצרים, המסוגלות להטען, ומעניקות מאות שעות עבודה עד למחזורן. כך שומרים על איכות הסביבה וחוסכים משאבים יקרים.

לוגו אס. בי אנרגי

המרכז הישראלי לייצור ומכירת מוצרי ליתיום יון. ברשותנו מעבדה מתקדמת לייצור סוללות ליתיום יון. לאופניים חשמליות, לקורקינטים, לטרקטורונים וקטנועים ועוד… ובנוסף אנו מוכרים את כל חומרי הגלם הנדרשים.

מוצרים מובילים
מידע מקצועי בנושא ליתיום יון
פיצוץ סוללת ליתיום
פיצוץ סוללת ליתיום

יכול להיות מקרה של פיצוץ סוללת ליתיום? סוללות ליתיום יון הן סוללות שבשנים האחרונות נכנסו לשימוש למגוון גדול של שימושים. אם זה סוללות לאופניים חשמליים

קרא עוד »
לקבלת עזרה ויצירת קשר

נא למלאות את הטופס ונציג יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.