אודות S.B Energy – אס בי אנרג'י

S.B Energy - אס בי אנרג'י

חברת S.B Energy - אס בי אנרג'י הינה חברה יצרנית בעלת ניסיון של למעלה מעשור בתחום, הנותנת מענה מלא ומקיף לתחבורה הקלה בישראל.

ברשות החברה מעבדה מתקדמת לייצור סוללות ליתיום יון. לאופניים חשמליים לקורקינטים, לטרקטורונים וקטנועים חשמליים, ותחליפי ליתיום יון. למצברים הישנים מבוססי חומצה של רכבים, אופנועים ומיכון וציוד חשמלי לתעשייה. כדוגמת UPS (אל-פסק) עבור בנקים, בתי חולים, וציוד תקשורת.
כדי למצוא חדשות נוספות בנושא זה, מצא אותנו S.B Energy – אס בי אנרג'י בפייסבוק.

Solutions Battery Energy
מעבדה לסוללות ליתיום יון
מעבדה מקצועית לסוללות ליתיום יון

למה אנחנו

בטיחות מעל הכל, אספקה בזמן, תכנון קפדני והתאמה אישית

נושא הבטיחות במטענים וסוללות חשמליות אצלנו הוא נושא שעומד בכל שרשרת האספקה. החל מבחירת תאי ליתיום יון איכותיים, בקרה על הייצור, חומרי גלם, בדיקות איכות, עמידה בקשר מול מכון התקנים. עבודה מקצועית ואיכותית.

השוק בישראל סובל מחוסר ידע בתחום וחובבנים רבים (התחבורה הקלה, כמובן). אנחנו כאן כדי להביא את התחום לשלב הבא במקצועיות, בטיחות, אספקה, איכות. ולייצר סטנדרטים חדשים לסוללות ומטענים לבטיחות הנפש והרכוש של לקוחותינו.

יבואנים מס 1!

שוק הרכבים החשמליים (EV) והתחבורה הקלה החשמלית בעלייה, ועמה שחקנים חדשים – כדוגמת טסלה ועוד. אך בארץ עיקר העבודה של מעבדות הסוללות המשוכללות היא בתחום הביטחון והם אינם מקדמים את האזרחים לשום מקום, תרתי משמע.

על כן, תחום התחבורה הקלה בישראל נזנח, ודורש השקעה של הון וידע. אנחנו כאן כדי למלא את החסר, ואנחנו נמצאים במגע עם טובי הספקים בתחום: LG, Panasonic, GP Batteries ויצרני אלקטרוניקה מובחרים בסין ובארה"ב.
כרגע אנחנו היבואנים הראשיים של תאי סוללות עבור התחבורה הקלה. וככל הנראה אנחנו היבואנים הגדולים ביותר של תאי ליתיום יון. בנוסף, אנחנו מייבאים מטענים (באישור משרד התקנים הישראלי), חומרי גלם לציוד אלקטרוני, מחשבי סוללה (BMS) ועוד…

כיבואנים ראשיים בתחום התחבורה הקלה, אנחנו הספקים הראשיים של חנויות אופניים רבות, יצרני סוללות חובבנים, מוסכי אופנועים וקטנועים וספקי מצברים וסוללות. אנחנו מספקים מגוון רחב של מוצרים, ונותנים שירות מקצה לקצה. מעבדה, תמיכה, ייעוץ, תיקון סוללות, וייצור סוללות בהתאמה אישית לאופניים, קורקינטים, קטנועים, אל-פסק (UPS), מיכון חשמלי, ציוד אלקטרוני, ציוד תקשורת ועוד. 

יבוא סוללות ליתיום יון
אס. בי אנרג'י - מובילה בייבוא סוללות 18650 ליתיום יון
לקבלת עזרה ויצירת קשר

נא למלאות את הטופס ונציג יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.