אקולוגיה וסביבה – עולם ללא סוללות חד פעמיות!

אקולוגיה וסביבה אס. בי אנרג'י
תוכן עניינים

אקולוגיה וסביבה

אקולוגיה וסביבה: דמיינו עולם ללא סוללות חד פעמיות! ללא הפסולת המסוכנת שלהן, ובלי הצורך לרכוש סוללה חדשה בכל פעם שהקודמת נגמרה.מחזור אצלנו.

אס בי אנרג'י מובילה את המהפכה הירוקה, עם סוללות ליתיום המתאימות למגוון רחב של מוצרים. המסוגלות להטען, ומעניקות מאות שעות עבודה עד למחזורן. כך שומרים על איכות הסביבה וחוסכים משאבים יקרים.

אתם כבר משתמשים בסוללות ליתיום!

הידעתם כי אתם כבר משתמשים היום בסוללות ליתיום? הטלפון הנייד והלפטופ, שואבי האבק הרובוטיים ואפילו מברשת השיניים הנטענת. כל אלה מכילים סוללות ליתיום אמינות שניתן להטעין שוב ושוב. חברת "אנרג'י" ממשיכה להגביר את המודעות הסביבתית ואת היתרונות הגדולים של סוללות הליתיום לשמירה על הסביבה.

סוללות לאופניים חשמליות בהרכבה אישית

ליתיום – המתכת הקלילה

ליתיום, הוא חומר שהתגלה כבר בשנת 1817. על ידי כימאי שחקר את היסוד הכימי והופתע מהתכונות הייחודיות של המתכת הנוזלית, בעלת הצפיפות הנמוכה. תכונה זו אפשרה להפוך את הליתיום לאוגר אנרגיה. קליל במיוחד שאינו מוסיף משקל רב למוצרים שבהם הסוללה מותקנת. האפשרות לאגור את החשמל ולהמשיך להטעין שוב ושוב. הפך את הליתיום לחלק ממערכות אסטרונומיות מורכבות. מערכות רפואיות, מכשירים ניידים מגוונים ואפילו חלק מתרופה (המבוססת על מלחי היסוד של ליתיום).

לצד היתרונות הרבים, הליתיום מגיב במגע עם מים או חמצן ועשוי להתלקח. לכן, יש לאחסן אותו בצורה בטיחותית ולטפל בו כראוי.

באילו אמצעי זהירות כדאי לנקוט בשימוש בסוללות הליתיום?

כדי לייצר שינוי סביבתי ולהגביר את המודעות ליתרונות השימוש בסוללות שאינן חד־פעמיות, חשוב להיות מודעים גם לכללי השימוש הנכון בליתיום. כך, נוכל לשמור על בטיחותנו, לצד השמירה על כדור הארץ. כל זאת ניתן לעשות באמצעות הקפדה על מספר כללים פשוטים ליישום:

 • לא לחמם: את סוללות הליתיום אסור לחמם בשום אמצעי, לא על הכיריים, לא באמצעות להבה ולא באמצעות המיקרוגל. חימום מעל 90 מעלות עשוי לגרום להתלקחות. כמו כן, חשוב שלא להטעין את הסוללות בסמוך למקור חום כלשהו, וכן להימנע מהטענתן ברכב.
 • לא להרטיב: היות וסוללות הליתיום מגיבות למגע עם מים, חשוב שלא להרטיבן.
 • הטענה: חשוב לשמור על הקוטביות בזמן ההטענה, ולוודא כי הבסיס שעליו מונח המכשיר אינו חומר מוליך (כמו מתכת) או חומר דליק כלשהו. חשוב שלא לחבר את הסוללה לספק מתח אחר, וכן להמעיט מהטענה של סוללות מסוגים שונים במקביל באותו המטען. חשוב להפסיק להטעין את הסוללה לאחר הזמן שנקב היצרן, גם אם הטעינה לא הסתיימה במלואה.
 • השגחה: חשוב להשגיח על הסוללות הנטענות במכשיר, להרחיקן מהשיג יד של ילדים ולשמור שהסוללה לא תיפול. נפילה עשויה לשחרר את תכולת מכל הסוללה ולשחרר חומרים מסוכנים.
 • היו מודעים אם צורתה של הסוללה השתנתה, אם יש ריח לא נעים, הסוללה מתחממת או שצבעה השתנה, הפסיקו את ההטענה והעבירו את הסוללה למחזור. לאחר השימוש בסוללה נתקו אותה מהמכשיר שאליו היא מחוברת כדי למנוע פריקת יתר של המטען החשמלי.
 • שינוי סדר התאים: אל תנסו לפתוח את הסוללה ולשנות את סדר התאים.

כדי למצוא חדשות נוספות בנושא זה, מצא אותנו בפייסבוק.

Solutions Battery Energy
S.BE Energy
פתרונות אנרגיה

המרכז הישראלי לייצור ומכירת מוצרי ליתיום יון. ברשותנו מעבדה מתקדמת לייצור סוללות ליתיום יון. לאופניים חשמליות, לקורקינטים, לטרקטורונים וקטנועים ועוד… ובנוסף אנו מוכרים באתר ובחנות את כל חומרי הגלם הנדרשים.

מוצרי ליתיום
סוללות לאופניים
סוללות לקורקינט
סוללות לטרקטורון
קטגוריות מידע נוספות
מידע נוסף בנושא
  0
  המוצרים שבחרת
  עגלת הקניות שלך ריקהחזרה לחנות
  לקבלת עזרה ויצירת קשר

  נא למלא את הטופס ונציג יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.