תהליך ייצור סוללות ליתיום

תוכן עניינים

התהליך שלנו במעבדה עד ליצירת סוללות ליתיום

אס בי אנרג'י נחשבת למרכז הישראלי לייצור סוללות ליתיום יון. אנו במעבדה מייצרים כל סוג של סוללה בעיקר לתחבורה הקלה, כגון: אופניים חשמליים, קורקינטים טרקטורונים ועוד. וכעת נדבר על הפעולות והחומרים בעת תהליך ייצור סוללות ליתיום.

תהליך הייצור של סוללות ליתיום:

בחירת התאי ליתיום יון

בעולם קיימים מספר יחסית מצומצם של יצרני תאים, הן בגלל מורכבות המוצר, לוגיסטיקה ותפעול. מפעלי התאים מייצרים כמויות גדולות של תאים ביום, וכל תא עובר מספר מחזורי טעינה ופריקה טרם יציאתו לשילוח. קיימים מספר יצרנים בולטים בתחום בהם: LG CHEM, Panasonic, Siemence, GP Batteries, Molly, EVE ועוד ועוד.

התאים מיוצרים ע"פ סטנדרט אחיד, והשוני בין המותגים הוא באיכות הנקבעת על פי טיב חומרי הגלם ותהליך הייצור, אלו משפיעים על ההתנגדות הפנימית של הסוללה, על מספר מחזורי הטעינה (cycles), מהירות טעינה ופריקה וזרם מקסימלי. אנחנו עושים מאמצים למצוא את התא המתאים ביותר לכל יישום, בהתאם לעומסים, מחזורי טעינה נדרשים, אחריות מוצר וזמן חיי מדף ועוד. תהיו בטוחים שאספקת התאים שמגיעים אלינו היא הטובה ביותר שאנו יכולים להשיג עבורכם.

בהתאם לתקנות (UN3480, UN 3481, UN3090) חל איסור מוחלט על שילוח אווירי של סוללות. ולכן הן מגיעים לארץ במכולות על גבי ספינות מטען.

חומרי גלם

חומרי הגלם בסוללות הם האריזה, כבלי חשמל, ניקלים, מחשבי סוללה, כל אלה הם גורמים אשר משפיעים יחד על ביצועי הסוללה, כאמור גם אופן ההרכבה, ההלחמה והריתוך כל אלה משפיעים על התנגדות הסוללה, הקיבולת, הפריקה והטעינה, הבטיחות והעמידות של הסוללה לאורך זמן.

טכנולוגיה ובקרת איכות

אנו המפעל היחיד בארץ המשתמש במכונות מתקדמות, למיון התאים וריתוך התאים למגשי הניקל. אנחנו דואגים לתכנן את הסוללה כך שתחזיק לאורך זמן, ותהיה בטיחותית לשימוש.

למה כדאי להשתמש בסוללות ליתיום?

לסוללות ליתיום כמעט ואין חסרונות, לעומת זאת יש להם יתרונות רבים:

  • שמירה על איכות הסביבה: העובדה כי ניתן למחזרן שוב ושוב, מאפשרת למנוע בזבוז של מעטפת סוללות חד־פעמיות המושלכות לאשפה לאחר שימוש אחד.
  • אורך החיים של הסוללה גבוה משמעותית ביחס לסוללות הניקל המיושנות, וכמות האנרגיה החשמלית העוברת בהן אינה מתבזבזת כמו סוללות הניקל.
  • אם משתמשים בסוללות על פי הוראות היצרן, ומטעינים אותן כראוי, ניתן להשתמש באותה סוללה במשך מספר רב יותר של מחזורי טעינה. לכן, המכשירים החשמליים שבהם משתמשים בסוללות אלה יכולים להיות זמינים לאורך היום.
  • הטענה מהירה: הטענת סוללות הליתיום מהירה יותר מהטענה של הסוללות של הדור הישן. לכן, כיום אתם מסוגלים להטעין את הטלפונים הניידים בשבריר מהזמן שהיה נדרש לפני עשור להטעינם.
  • משקל הסוללה: משקל הסוללה נמוך, ולכן היא מתאימה לכל מכשיר חשמלי, כולל רחפן הנמצא באוויר וזקוק לאנרגיה זמינה במינימום משקל.
  • הסוללות אינן מכילות כספית, לכן ניתן למחזר את הסוללה בקלות רבה יותר.
  • לסוללות הליתיום מתח חשמלי גבוה יותר ולכן ניתן להשתמש בהן גם במכשירים שעד כה צרכו חשמל באופן ישיר בחיבור לשקעים.
  • ניתן לייצר את סוללות הליתיום במגוון רחב של גדלים.

מה מייחד את מעבדות ייצור סוללות הליתיום של .S.B.ENERGY?

אנו שמחים להוביל את תחום סוללות הליתיום בהתאמה אישית לכל מכשיר ולכל צורך. עם יכולת ייצור של סוללות בכל גודל, והתאמה לכל מתח, אנרג'י מסוגלת להעניק שירות בלתי מתפשר לכל לקוח. אנו משתמשים בפתרונות האחסון המובילים בעולם מבית פנסוניק, סמסונג, CHAM LG, SDI וחברות נוספות. עבודה עם יצרני חומרי הגלם ותאי הליתיום עם חברות בעלות מוניטין, מאפשרות לנו לפקח על איכות המוצר המוגמר, ולוודא שכל אחת מהסוללות תזכה לאורך חיים מפתיע, הן עבורכם והן עבור לקוחותיכם.

אנו יודעים כי אורך חיים של סוללה משפיע בצורה מהותית על רמת שביעות הלקוחות שלכם מאיכות המוצר. מוצרים שמסוגלים לעבוד שעות לאחר הטענה קצרה, להמשיך להיות בעלי עוצמה רבה ולאחר מכן להמשיך ולפעול הטענה אחר הטענה למשך שנים, יסייעו לכם לבנות חוג לקוחות מרוצה ונאמן.

כאשר משלבים במכשיר חשמלי סוללות ליתיום, חשוב להתאים את הסוללה לגודל, לצורה ולמתח המתאימים ביותר. אנו מעסיקים אנשי מקצוע שיוכלו לייעץ ולסייע לכם למצוא את הפתרון הנכון ביותר על פי הצורך שלכם. נתאים הן את סוג תא הליתיום האפקטיבי ביותר עבור המכשיר החשמלי המבוקש, הן את המערכת המנהלת את צריכת האנרגיה בסוללה והן את המעטפת המתאימה ביותר עבורכם.

בדיקות איכות בלתי מתפשרות

לפני שאנו מספקים את המוצר הסופי ללקוח אנו מבצעים שלל בדיקות איכות כדי לוודא שכל אחד מהחלקים בסוללה עובד כשורה.

 אנו יוצרים בדיקות בעומס, טעינה בעומס וטעינה בזמן פריקה. כמו כן, אנו בודקים את הבטריות במקרה של טמפרטורות קיצוניות. כל זאת, כדי להבטיח שהמוצר בטוח לשימוש ומסוגל להמשיך ולעבוד גם בתנאים שאינם צפויים.

אל תהססו לפנות אלינו להזמנת סוללות ליתיום בהתאמה אישית. נסייע לכם ליצור את מנגנון ההטענה של הסוללה, ונלווה אתכם בכל שלב בדרך עד למוצר המוגמר, בהתבסס על הניסיון הרב שצברנו בתחום. אנו יודעים שההצלחה של הסוללה היא ההצלחה שלכם ונמצאים כאן עבורכם כדי להעניק את השירות הטוב ביותר.

S.B Energy
פתרונות אנרגיה

המרכז הישראלי לייצור ומכירת מוצרי ליתיום יון. ברשותנו מעבדה מתקדמת לייצור סוללות ליתיום יון. לאופניים חשמליות, לקורקינטים, לטרקטורונים וקטנועים ועוד… ובנוסף אנו מוכרים באתר ובחנות את כל חומרי הגלם הנדרשים.

ייצור כחול לבן
תו תקן ישראלי
מוצרי ליתיום
סוללות לאופניים
סוללות לקורקינט
סוללות לטרקטורון
קטגוריות מידע נוספות
מידע נוסף בנושא
לקבלת עזרה ויצירת קשר

נא למלאות את הטופס ונציג יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.