אמצעי זהירות כלליים לשימוש בסוללות הליתיום

תוכן עניינים

מה צריך לדעת לפני שמשתמשים בסוללות ליתיום

סוללות ליתיום הן סוללות חזקות, ידידותיות לסביבה. אך גם השימוש בהן בצורה לא נכונה עלול להוות סכנות מיותרות, ולכן הכנו עבורכם את המאמר הזה שיעזור לכם להבין איך להשתמש נכון בסוללות ליתיום. ואלו הם אמצעי זהירות כלליים בסוללות הליתיום:

אמצעי זהירות לשימוש בסוללות הליתיום

בהתאם לשימושים הצומחים ולפיתוחים עתידיים, כגון פיתוח רכבים חשמליים או גידול באחוז הרוכבים באופניים חשמליים, הופכות סוללות הליתיום לשכיחות עוד יותר בקרב הציבור וכתוצאה מכך חשוב להעמיק את הידע ולפתח מודעות אקולוגית בכל הקשור באופן השימוש וסיום השימוש בהן.

שינוי סביבתי תלוי במשתמשים, הן הפרטיים והן התעשיות הגדולות במשק, על מנת לאפשר לסוללות הליתיום להקל על חיינו עלינו להשתמש בהן בצורה חכמה ובכל לשמור על עצמנו ועל הסביבה.

מהו ליתיום? הסבר בקצרה

ליתיום הינו יסוד כימי (Li) אשר התגלה ע"י הכימאי יוהאן אוגוסט ארפוודסון בשנת 1817. הליתיום הנה המתכת הקלה ביותר בטבע ובעלת צפיפות נמוכה, בערך מחצית מצפיפות המים. בין השימושים השונים בליתיום ניתן למצוא אותו בסוללות חשמליות, מערכות קירור תעשייתיות, עדשת הטלסקופ ואף בתחומי הרפואה בעיקר כטיפול בהפרעה דו-קוטבית.

בנוסף, הליתיום מגיב למים או לחמצן ועשוי להיות דליק בתנאים ובתרכובות מסויימות. במקרים של שימוש לא נכון בסוללות הליתיום, בתהליך הטענתן או במכישרי ההטענה, עשויות הסוללות להתלקח.

 
S.B Energy
פתרונות אנרגיה

המרכז הישראלי לייצור ומכירת מוצרי ליתיום יון. ברשותנו מעבדה מתקדמת לייצור סוללות ליתיום יון. לאופניים חשמליות, לקורקינטים, לטרקטורונים וקטנועים ועוד… ובנוסף אנו מוכרים באתר ובחנות את כל חומרי הגלם הנדרשים.

ייצור כחול לבן
תו תקן ישראלי
מוצרי ליתיום
סוללות לאופניים
סוללות לקורקינט
סוללות לטרקטורון
קטגוריות מידע נוספות
מידע נוסף בנושא
פיצוץ סוללת ליתיום

סוללות ליתיום יון הן סוללות שבשנים האחרונות נכנסו לשימוש למגוון גדול של שימושים. אם זה סוללות לאופניים חשמליים ואם זה סוללות לקורקינט חשמלי. בטרקטורונים או

קרא עוד »
לקבלת עזרה ויצירת קשר

נא למלאות את הטופס ונציג יצור איתך קשר בהקדם האפשרי.